Grundwelle, Enerji depolama sektöründe uzmanlaşmış bir kuruluştur. Deneyimli ve tutkulu bir ekip tarafından Enerji depolama sistemleri alanında çeşitli sektörler için yüksek kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Sektördeki gereksinimleri en iyi şekilde anlamak ve karşılamak için sürekli çalışan Grundwelle, gelişen teknolojinin yenilikleri ile müşteri memnuniyetini önceliklendirmektedir.

Müşterilerinize yenilikçi ve güvenilir enerji çözümleri sunarak, onların ihtiyaçlarını karşılamayı misyon edinen Grundwelle, kalite, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda, en iyi ürünleri en iyi hizmetle sunmayı amaçlamaktadır.

Grundwelle, geniş bir hizmet ağı ile yurt içinde ve uluslararası platformlarda hizmet vermektedir. Geniş ve kaliteli ürün yelpazesi, kapsamlı ve güvenilir satış sonrası hizmetleri ile müşterilerimize hızlı, güvenilir ve zamanında çözüm sunmaktayız.

Grundwelle olarak, müşteri ihtiyaçlarını anlama, sürdürülebilirliği sağlama ve dünya çapındaki iş ortaklarımızdan ve tedarikçilerimizden sorumluluk alma konusundaki taahhüdümüzün bilincindeyiz. İşimizin her aşamasında mükemmeliyeti değerli buluyor ve ona ulaşmak için yenilikçi teknolojiye odaklanıyoruz. Paydaşlarımız, iş arkadaşlarımız ve müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurarak bu hedefimize yöneliyoruz.

Ürün kalitesi ve hizmet standartlarını en üst seviyede tutarak sektörde öne çıkmayı hedefliyoruz. Ürün portföyümüzde bulunan aküler, en son teknolojiye dayalı olarak üretilmekte olup, titiz kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir. Sahip olduğumuz ISO, CE ve IEC sertifikaları ile uluslararası standartlarda yüksek performans, dayanıklılık ve güvenilirlik sunuyoruz. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusundaki kararlılığımızla sektörde güvenilir bir marka olmak adına gece gündüz çalışıyoruz.

Çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirlik ilkelerini iş yapış tarzımızın temelinde tutmaktadır. Akü sektöründe faaliyet gösterirken, çevrenin korunması ve sürdürülebilirliğin önemi konusunda büyük bir sorumluluk taşıyoruz. Bu sebeple, ürünlerimizin üretiminden başlayarak, yaşam döngüsü boyunca çevresel etkileri en aza indirmek için sürekli çaba gösteriyoruz.